Hudobná skupina MEDIUM z Čirča

Hudobná skupina MEDIUM z Čirča Prvá verejná akcia bola dňa 7.7.2007 na Vislanke, odkiaľ pochádza aj Lukáš Rabík zakladateľ kapely Medium ,spolu s Martinom Čerkalom a Michalom Čerkalom . V krátkom čase sa zostava kapely menila . Kapela funguje v aktuálnom zložení Lukáš Rábik - klávesy , spev , Miroslav Miko - klávesy , spev , Peter Krompaščik - bicie . Kapela vydala 6 Cd nosičov , väčšina piesni na CD je autorských , ktoré komponuje Ján Krompaščik . Repertoár kapely sa skladá najmä z rusinských ľudových piesní , ale aj šarišských , slovenských a samozrejme známych svadobných moderných piesní .

Hudobná produkcia

Hudobná skupina MEDIUM z Čirča vydala doposiaľ 5 albumov a odohrala nespočetné množstvo akcií. Kapela absolvovala turné v Amerike, kde svojim hudobným výkonom prezentovala nielen dedinku Čirč, ale aj celé Slovensko. Mladí členovia kapely sa svojou šikovnosťou dokážu prispôsobiť požiadavkam akejkoľvek akcie a podľa situácie odohrajú vhodný výber skladieb.

Video-produkcia

Profesionálny prístup

Plánujete svadbu, rodinnú oslavu, či inú spoločenskú akciu ? Máte záujem to na Vašej akcii poriadne roztočiť? Neváhajte, ozvite sa nám a zvyšok zariadime za Vás. Skvelé osvetlenie, príjemný zvuk a hudobný zážitok, to všetko po osobnej konzultácií vieme vyladiť na želanie zákazníka.

Najbližšie hráme

30.08.2019 - Zábava DOWN TOWN
31.08.2019 - Svadba Hučava
07.09.2019 - Svadba Hotel Šariš
14.09.2019 - Svadba Šariš park
21.09.2019 - Svadba KD
27.09.2019 - Zábava S Club
27.09.2019 - Zábava S club

Prehľad akcií

Medium promo

Pridajte sa aj VY k našim fanúšikom na facebooku:

  • vždy aktuálne informácie
  • diskusia a názory širšej verejnosti
  • fotografie, videoklipy a zvukové ukážky z akcií
  • rôzne súťaže o CD nosiče kapely MEDIUM

Teší nás Váš veľký záujem o ľudovú hudbu a aj v takejto podobe sa tešíme z každého nového "lajku", ktorý na našej fanpage pribudne. Zdieľaním našej fanpage nám pomáhate sa viac a viac zviditeľniť. Za každú pomoc sme Vám vďační !


Rozhodli ste sa pre nás? V tom prípade neváhajte a kontaktujte nás formou predbežnej objednávky. Vyplňte požadované položky, kontaktné údaje vo formulári a budeme Vás kontaktovať. Zvyšok si dohodneme telefonicky prípadne mailom.

Vitajte na našej stránke

Vitajte na našej oficiálnej webovej stránke kapely MEDIUM z Čirča. Na stránke nájdete všetky potrebné informácie o fungovaní kapely. Pravidelne pridávame nové príspevky do sekcii NOVINIEK aby ste boli vždy v obraze čo je u nás nové. V kategórii obchodu nájdete naše vydané CD, ktoré si je možné formou objednávky aj zakúpiť a doručiť až k Vám domov. Fotografie z akcií pridávame podľa možnosti do kategórie fotoalbumov a v prípade záujmu si nás môžte tiež objednať kliknutím na tlačidlo v menu "Objednať". Prehľad o našom aktuálnom fungovaní a výstupeniach v najbližšom období získate navštívením sekcie "Akcie". Ak si nás chcete vypočuť a pokochať sa videonahrávkami, môžte tak urobiť nahliadnutím do kategórie Video. Ak ste zaregistrovaní na Facebooku, pridajte sa medzi naších fanúšikov a získajte tak ešte širší a detailnejší prehľad o našej kapele. Medium z Čirča je tu pre Vás a rozdávať radosť je našim mottom.